Betvakti’ne üye ol, siteye ilk yatırımını yapacaksan slot hoşgeldin bonusunu al ve slot alanında bedava bonus ile kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

  1. Bu promosyon yalnızca yapacağınız ilk yatırımlar için geçerlidir. Kredi kartı, banka havalesi, Papara, CMT, Payfix, ve sanal kartlar ile yapacağınız yatırımlar için bu promosyondan yararlanabilirsiniz
  2. Promosyondan yararlanabilmeniz için yatırımınızı yaptıktan sonra herhangi bir işlem gerçekleştirmeden, BONUS TALEP ET sekmesi üzerinden bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.
  3. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb. kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Betvakti” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
  4. Bu promosyondan her kullanıcı tek seferlik ve yalnızca ilk yatırımları için yararlanabilmektedir.
  5. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda nihai karar şirkete ait olmakla birlikte Betvakti Genel Bonus Kural ve Şartları’da esas alınmaktadır.