Dengebet’e üye ol, siteye minimum 20 TL tutarında yatırım yap, spor alanında kayıp yaşarsan %25 spor kayıp bonusu alarak kaybettiklerini kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1️⃣ Bu promosyondan faydalanabilmek için herhangi bir yöntemle minimum 20 TL yatırım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kayıp yaşadıktan sonra BONUS TALEP alanından talep vermeniz yeterli olacaktır.

2️⃣ Yatırım ya da Hoşgeldin bonusu alan üyelerimiz Kayıp bonustan faydalanamamaktadır.

 2499₺ ‘ ye kadar kayıplarınıza %20

 2500₺ ve üzeri kayıplarınıza ise %25 kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

3️⃣ Kayıp bonusları hesaplamaları gerçekleştirilirken 12 saat içerisinde ki kar-zarar durumuna bakılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte kârda olan üyeler için herhangi bir kayıp bonus aktarımı gerçekleştirilmemektedir. Bu promosyondan aktarılan bonus miktarının 20 katı kadar çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

4️⃣ Spor kayıp bonusumuzun herhangi bir şartı bulunmamaktadır. Spor alanında Bonus miktarınız kadar dilerseniz tek parça, dilerseniz parça parça şeklinde bahis almanız yeterlidir.

5️⃣ Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınız da 2₺’den fazla bakiye ve açık da kuponunuz bulunmamalıdır.

6️⃣ Bu bonusu alarak kural dışı faaliyetler de bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere DengeBet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.

7️⃣ DengeBet bu bonusu istediği zaman durdurma yada iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

8️⃣ DengeBet genel bonus kuralları tüm bonuslar için geçerlidir.