Magnumbet’e üye ol, sitede kombine kuponlar oluştur, kombine oluşturduğun kuponlar için ekstra bonus alarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

En az 4 maç en çok 10 maç olan kombine kuponlarınızda sistem tarafından olası kazancınıza göre ekstra verdiği bonus işlemidir.

Kombine bonusu kupon yaparken “Muhtemel Kazanç:” kısmının hemen altında “Sistem Bonusu:” kısmında kazancınıza ekstra verdiği miktarı göstermektedir. Sistem tarafından otomatik olarak belirlenen, kombine bonusu tanımlanmış maçlara verilen ekstra kazanç tutarıdır.

Her Maç Minimum Kaç Oran Olmalı?

Kupon içerisindeki her maç oranı en az 1.5 olması gerekir. Eğer 1.5 altında bahisiniz var ise “Accumulator Bonus” kısmında tutar belirtilse dahi kazanç hesabınıza “Muhtemel Kazanç” olarak otomatik geçmektedir. ( Muhtemel Kazanç, bonus olmadan normal hesaplama tutarıdır. )

Kazanç Oranları Nedir?

4 MAÇ = %4
5 MAÇ = %5
6 MAÇ = %10
7 MAÇ = %15
8 MAÇ = %20
9 MAÇ = %25
10 MAÇ = %30

Nasıl Alınır?

Ekstra verilen bonus miktarı, kuponu kazanmanız halinde ana bakiye olarak “Muhtemel Kazanç” ve “Accumulator Bonus:” kısımlarının toplamı “Toplam Kazanç:” yazan tutar hesabınıza geçmektedir.

*Kazanmış olduğunuz kombine bonus veya kombine bonusların herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Ekstra kazanç tutarıdır.

*Kupon yaparken gösterdiği miktarı, kazanan kuponlarınızda bakiyeye otomatik aktarmaktadır. Ekstra başvuru yapılmaz.